Novinky

 

 

OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ SÍDLA SPOLEČNOSTI

 

 

Vážení klienti, Vážení obchodní partneři,

 

Dovolte, abychom Vám tímto oznámili změnu sídla naší společnosti.

 

S účinností od 16.5.2017 je nové sídlo společnosti na adrese Vladislavova 250, 397 01 Písek

 

Důvodem změny sídla společnosti je přestěhování do budovy Technologického centra Písek, která poskytuje naší společnosti špičkové technologické zázemí, přístup k nejpodernějším technologiím a zároveň i reprezentativní prostory.

 

TĚŠÍME SE NA VÁS V NOVÉM MODERNÍM PROSTŘEDÍ

 

 


 


 

 

 

 


 

 

Tisková zpráva – 16. 11. 2016

Písecká firma JIRI MODELS a.s. získala prestižní ocenění od The Walt Disney Company

Na slavnostním každoročním setkání partnerů The Walt Disney Company, které se uskutečnilo v závěru října tohoto roku v pražské Cinema City, obdržela akciová společnost JIRI MODELS prestižní ocenění za nejlepší rozvoj výrobkového portfolia v roce 2016.

Ocenění bylo týmu JIRI MODELS předáno zástupci The Walt Disney Company, jmenovitě licenčním ředitelem pro CEE region Peterem Hellnerem – a retail managerem pro ČR a SR Miroslavem Foldynou. Cena byla udělena nejenom za významné rozšíření výrobkového portfolia v oblasti vydavatelské činnosti a papírnického zboží, ale též za soustavnou vynikající kvalitu výrobků.

Písecká společnost JIRI MODELS působí na českém, evropském i světovém trhu již více než 25 let. Specializuje se zejména na vývoj a výrobu licenčních produktů s charaktery z příběhů a filmů od společnosti Walt Disney, nicméně v jejím portfoliu zaujímá významné postavení např. i český Krteček a řada nelicenčních titulů. V průběhu let se společnost v daných segmentech vypracovala na silného středoevropského lídra s významným evropským dosahem a dobrým jménem, nejenom mezi B2B segmentem, ale i u koncových spotřebitelů z řad dětí a jejich rodičů.

Co může společnost JIRI MODELS prozradit už nyní, je, že ve velmi blízké době uvede na trh další překvapivé, kreativní a zábavné produkty, které stojí za to v prodejnách nabízet. Zároveň rozšíří i své licenční portfolio o chystané filmové novinky, jakými jsou například Vaiana, Já padouch 3 nebo očekávané pokračování úspěšného rodinného filmu Auta 3. Na své si přijde i kategorie teenagerů, pro něž firma připravuje produkty v motivech populárního seriálu Soy Luna, speciálně uzpůsobené pro danou věkovou skupinu. Nejnovější produkty B2B segmentu budou představeny na nejvýznamnějších světových veletrzích, a to zejména v Německu, Boloni a Hongkongu.

S výrobky JIRI MODELS se můžete podrobněji seznámit na internetových stránkách www.jirimodels.com. K dispozici jsou k zakoupení na mnoha prodejních místech v ČR.

 

Vytvoření internetové stránky bylo spolufinancováno Evropskou unií v rámci projektu OPPI Vývoj a implementace nových modulů a zefektivnění stávajících procesů ve společnosti JIRI MODELS, reg. č. 2.2 ITP03/970