Novinky

 

Tisková zpráva – 16. 11. 2016

Písecká firma JIRI MODELS a.s. získala prestižní ocenění od The Walt Disney Company

Na slavnostním každoročním setkání partnerů The Walt Disney Company, které se uskutečnilo v závěru října tohoto roku v pražské Cinema City, obdržela akciová společnost JIRI MODELS prestižní ocenění za nejlepší rozvoj výrobkového portfolia v roce 2016.

Ocenění bylo týmu JIRI MODELS předáno zástupci The Walt Disney Company, jmenovitě licenčním ředitelem pro CEE region Peterem Hellnerem – a retail managerem pro ČR a SR Miroslavem Foldynou. Cena byla udělena nejenom za významné rozšíření výrobkového portfolia v oblasti vydavatelské činnosti a papírnického zboží, ale též za soustavnou vynikající kvalitu výrobků.

Písecká společnost JIRI MODELS působí na českém, evropském i světovém trhu již více než 25 let. Specializuje se zejména na vývoj a výrobu licenčních produktů s charaktery z příběhů a filmů od společnosti Walt Disney, nicméně v jejím portfoliu zaujímá významné postavení např. i český Krteček a řada nelicenčních titulů. V průběhu let se společnost v daných segmentech vypracovala na silného středoevropského lídra s významným evropským dosahem a dobrým jménem, nejenom mezi B2B segmentem, ale i u koncových spotřebitelů z řad dětí a jejich rodičů.

Co může společnost JIRI MODELS prozradit už nyní, je, že ve velmi blízké době uvede na trh další překvapivé, kreativní a zábavné produkty, které stojí za to v prodejnách nabízet. Zároveň rozšíří i své licenční portfolio o chystané filmové novinky, jakými jsou například Vaiana, Já padouch 3 nebo očekávané pokračování úspěšného rodinného filmu Auta 3. Na své si přijde i kategorie teenagerů, pro něž firma připravuje produkty v motivech populárního seriálu Soy Luna, speciálně uzpůsobené pro danou věkovou skupinu. Nejnovější produkty B2B segmentu budou představeny na nejvýznamnějších světových veletrzích, a to zejména v Německu, Boloni a Hongkongu.

S výrobky JIRI MODELS se můžete podrobněji seznámit na internetových stránkách www.jirimodels.com. K dispozici jsou k zakoupení na mnoha prodejních místech v ČR.

 

Vytvoření internetové stránky bylo spolufinancováno Evropskou unií v rámci projektu OPPI Vývoj a implementace nových modulů a zefektivnění stávajících procesů ve společnosti JIRI MODELS, reg. č. 2.2 ITP03/970