Kariéra

Rozšiřujeme tým a hledáme kandidáty/kandidátky s výrazným talentem a chutí dělat s námi svět barevnější:

Export manažer

Hledáme člena zahraniční posádky našeho exportního obchodního týmu! Pokud jsi tělem i duší obchodník, cizí jazyky ti nejsou cizí, obchodování je pro tebe hrou a výzvou a rád se postavíš protivníkovi tváří v tvář, tak už teď jsi náš! Přidej se k nám a staň se členem stabilní společnosti s třicetiletou historií, která umí dělat svět barevnější.

Náplň práce:

  • tvorba obchodních nabídek
  • návrh obchodních řešení na míru zákazníkovi
  • vyhodnocení efektivity prodejních aktivit
  • aktivní komunikace se stávajícími zahraničními zákazníky a rozvoj vztahů
  • navazování a budování nových obchodních vztahů
  • průzkum trhu na svěřeném teritoriu
  • návrh obchodního plánu a sledování jeho plnění
  • vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí
  • pravidelné služební cesty do zahraničí
  • účast na největších světových veletrzích v oboru - Hongkong, Německo, Itálie

Požadujeme:

  • obchodní i analytické myšlení
  • finanční znalost cenotvorby a vytváření prodejních aktivit
  • komunikační dovednosti
  • schopnost vést obchodní schůzku, prodejní dovednosti
  • výborná znalost německého a anglického jazyka (plynulý mluvený i písemný projev – min. B2)
  • znalost principů zakázkové výroby výhodou
  • ochota cestovat
  • spolehlivost, flexibilita a loajalita

Nabízíme:

  • 30 let zkušeností v oboru
  • zázemí stabilní české firmy
  • samostatnou a různorodou práci
  • moderní kanceláře a zázemí v Technologickém centru Písek https://tcpisek.cz/o-spolecnosti/pronajem-prostor/
  • motivující zajímavé finanční ohodnocení s podílem na výsledcích
  • vzdělávací kurzy, školení
  • zdravotní volno / sick days
  • firemní akce
  • stravenky
  • HPP, nástup - ihned, příp. dohodou

Pošlete nám svoje CV a monivační dopis! V každém případě se ozveme a případně vás rádi pozveme na kávu a na kus řeči.

Redaktor

Umíte dobře česky? Pomozte nám bavit děti!

Kdo jsme?

Jsme JIRI MODELS, dětem dáváme radost a rodičům čas. Vyvíjíme a vyrábíme zábavné a krásné papírenské zboží, hry a knížky. Pracujeme s podklady světových licensorů (Disney, Prasátko Peppa, Mimoni, Tlapková patrola aj.) a předních nakladatelství (Usborne, Dorling Kinderley, Shoebox aj.). Věnujeme se ale i originální tvorbě. Rosteme, proto do našeho kreativního týmu hledáme redaktora/ku, který/á nám pomůže připravovat texty.

Co se vám bude hodit:

  • zkušenosti s redakční prací (ale uvítáme i šikovného absolventa)
  • vášeň pro jazyk
  • angličtina aspoň na úrovni B2 (a víte, co se říká – kolik jazyků umíš…)

Jak bude vypadat váš pracovní den?

Hned po uvaření firemní ranní kávy v příjemných moderních kancelářích v Písku vymyslíte koncept skvělé nové zábavné samolepkové knížky. Před obědem zkontrolujete, zda naši dodavatelé nenechali ve vyrobených produktech překlepy a odpoledne ověříte, jestli parta našich grafiků nemá v textech hrubky. To se ale nestane, protože umíte skvěle česky a texty, které svým kolegům připravíte, budou stylisticky i gramaticky perfektní. Víte, jak vidí svět naši čtenáři, vesměs děti do osmi let, a připravíte texty, které je budou bavit. Někdy budete překládat, zejména z angličtiny. Není toho málo, ale protože si práci si umíte zorganizovat, všechno zvládnete. Rádi vám s tím pomůžeme, abyste mohl/a domů jít s čistou hlavou a pocitem smysluplné práce, která vás bude bavit.

Nabídneme vám:

  • zkrácený úvazek (6 hodin denně) s možností nárůstu na plný
  • nástup od začátku srpna nebo dohodou
  • příjemné prostředí firmy se stomilionovým obratem, která je víc než třicet let na trhu
  • rozvíjení vašich silných stránek
  • možnost vzít si domů naše výrobky pro děti
  • stravenky i sick days

Pošlete nám svoje CV a motivační dopis! V každém případě se ozveme a případně vás rádi pozveme na kávu a na kus řeči.

Brigádník do skladu

Nabízíme možnost dlouhodobé i krátkodobé brigádní práce v oblasti manipulace a kompletace zboží ve skladu.

Kontakt:

Michaela Nováková
tel.: 380 425 603, 730 518 088

Vytvoření internetové stránky bylo spolufinancováno Evropskou unií v rámci projektu OPPI Vývoj a implementace nových modulů a zefektivnění stávajících procesů ve společnosti JIRI MODELS, reg. č. 2.2 ITP03/970