Kariéra

Externí grafik / DTP operátor

Náplň práce:

Nabízíme dlouhodobou pravidelnou spolupráci v oblasti dětské grafiky významných licencí (omalovánky, pexesa, magnety, obalový design těchto produktů apod).

Požadujeme:

  • Rutinní znalost InDesignu, Illustratoru a Photoshopu
  • praxi voboru
  • samostatnost
  • vysoké grafické cítění a kreativitu
  • schopnost plnění termínů

Spolupráce by probíhala externě (internet, telefon).

V případě Vašeho zájmu pošlete ukázku Vašeho portfolia a profesní životopis.

Kontakt:

Michaela Nováková
info(at)jirimodels.com
tel.:  380 425 603

Brigádník do skladu

Nabízíme možnost dlouhodobé i krátkodobé brigádní práce v oblasti manipulace a kompletace zboží ve skladu.

Kontakt:

tel.: 380 425 603, 730 518 332

Vytvoření internetové stránky bylo spolufinancováno Evropskou unií v rámci projektu OPPI Vývoj a implementace nových modulů a zefektivnění stávajících procesů ve společnosti JIRI MODELS, reg. č. 2.2 ITP03/970