Kariéra

Rozšiřujeme tým a hledáme kadidáty/kandidátky s výrazným talentem a chutí dělat s námi svět barevnější:

Obchodní ředitel

Hledáme kapitána obchodního týmu! Pokud jsi tělem i duší obchodník – obchodování je pro tebe hrou a výzvou, jsi kontaktním hráčem a stejně tak dokážeš motivovat i svůj tým, tak už teď jsi náš! Přidej se k nám a staň se členem stabilní společnosti s třicetiletou historií, která umí dělat svět barevnější.

Náplň práce:

  • analýza a vyhodnocování krátkodobého i dlouhodobého potenciálu domácích i zahraničních trhů a tvorba prognóz jejich vývoje
  • vyhledávání nových prodejních kanálů a řízení stávajících
  • identifikace obchodních příležitostí a důsledná a efektivní práce s nimi
  • vedení a stabilizace obchodního týmu - nastavování výkonů a realizace cílů
  • naplnění obchodní strategie společnosti
  • optimalizace marže
  • nastavení a řízení procesů správy klíčových klientů
  • zpracovávání ekonomické analýzy v rozsahu nutném pro zajištění dosahování dobrých HV
  • reporting

Požadujeme:

  • vzdělání VŠ - ideálně s obchodním, případně ekonomickým zaměřením
  • minimálně 5 let zkušeností s řízením obchodního týmu
  • extrovert veselé a komunikativní povahy
  • přirozený leader
  • tah na branku
  • PC – pokročilá uživatelská znalost MS Office, zejména Excel
  • AJ – pokročilá úroveň slovem, písmem (B2-C1)
  • NJ -  výhodou
  • řidičský průkaz sk.B, ochota cestovat
  • bezúhonnost

Nabízíme:

  • 30 let zkušeností v oboru
  • zázemí stabilní české firmy
  • klíčová pozice ve firmě
  • samostatnou a různorodou práci
  • moderní kanceláře a zázemí v Technologickém centru Písek https://tcpisek.cz/o-spolecnosti/pronajem-prostor/
  • motivující zajímavé finanční ohodnocení s podílem na výsledcích
  • vzdělávací kurzy, školení
  • zdravotní volno / sickday
  • firemní akce
  • stravenky
  • HPP, nástup - ihned, příp. dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte e-mailovou adresu: info@jirimodels.com

Skladník

Významné nakladatelství JIRI MODELS a.s., působící 30 let na mezinárodním trhu, s obratem 100 mil. Kč, hledá vhodného kandidáta s chutí podílet se na dalším rozvoji společnosti.

  • příjem, skladování a výdeje materiálu a výrobků
  • příprava zboží k expedici
  • expedice zboží
  • nakládka a vykládka kamionů
  • příjem a kontrola zboží z vratek
  • montáž stojanů
  • zaúčtování příjmů, transférů a výdeje zboží v podnikovém informačním systému
  • dohled nad prací brigádníků
  • komunikace s dopravci
  • potvrzovaní dokumentů k zásilce

Požadujeme:

  • SOU
  • základy práce na PC
  • fyzickou zdatnost, časová flexibilita, rychlost
  • organizační a komunikační dovednosti
  • manuální zručnost
  • oprávnění k řízení VZV výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost, zručnost
  • aktivní přístup k řešení problémů, týmová práce

Nabízíme:

  • stravenky

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@jirimodels.com

Kreativní manažer

Parta rodičů s hypotékou na krku a s dětmi, které ráno je třeba ráno budit do školky nebo vozit k doktorům, mlaďoši po škole a samoživitelé s teenagerským potomstvem. To jsme my: různorodý tým kreativců, kteří mají společné jedno: kolegy si nemůžeme vynachválit. A kdo jste vy? Na vašem věku ani zkušenostech nezáleží, podstatná je pro nás vášeň a chuť dělat s námi svět barevnější.

Co s námi budete dělat?

  • na pohodlné židli nebo na nafukovacím míči (nebo klidně vestoje, pokud vám to víc vyhovuje…) u špičkového počítače vybaveného nejnovějším software Adobe v kanceláři s nejvtipnější nástěnkou v Písku budete vymýšlet nové produkty pro děti od tří do jedenácti let
  • budete využívat podklady Disney i dlaších předních světových dětských licencí
  • budete řídit několik projektů současně – od omalovánek nebo třeba samolepkových knih až ke vzdělávacím titulům a pracovním sešitům pro malé školáky
  • denně budete komunikovat s externími grafiky a grafičkami – budete jim zadávat práci i připomínkovat odevzdané návrhy
  • občas budete sázet převzaté tituly a pracovat na produktech, které vyvíjíme s našimi ilustrátory od nuly
  • pravidelně si budete online vyměňovat názory na vyvíjené produkty s licensory, jejichž podněty budete buď rovnou zpracovávat, nebo zadávat k externí realizaci
  • budete kompletovat data pro výrobu, kontrolovat a komentovat výrobní vzorky

Co budete potřebovat k tomu, abyste práci zvládli?

  • reálné zkušenosti s prací v InDesignu (detaily vás rádi naučíme, ale základy byste měli zvládat)
  • pojmy jako spadávka nebo parciální lak by vám neměly být cizí
  • ochotu komunikovat občas anglicky
  • nebýt kakabus (vlka samotáře tady už máme)
  • přizpůsobivost a trpělivost – náš byznys není jednoduchý a naučit se ho bude chvíli trvat (ale nebojte, nebudete na to sami!)

Co vám za to nabídneme?

  • práci, která vás bude bavit
  • pružnou pracovní dobu
  • mzdu včetně podílu na zisku firmy
  • propracované zaškolování a stálou pomoc zkušenějších parťáků
  • po zkušební době sickdays a po roce pátý týden dovolené
  • dotované obědy
  • dobrou dostupnost pracoviště a výhodné mobilní tarify
  • po zkušebce produkty z firemního portfolia zdarma (= bezva dárky pro malé příbuzné)

Řekněte nám v motivačním dopisu, proč byste s námi chtěli spolupracovat! Pošlete nám také své CV a portfolio na email info@jirimodels.com

Brigádník do skladu

Nabízíme možnost dlouhodobé i krátkodobé brigádní práce v oblasti manipulace a kompletace zboží ve skladu.

Kontakt:

Michaela Nováková
tel.: 380 425 603, 730 518 088

Vytvoření internetové stránky bylo spolufinancováno Evropskou unií v rámci projektu OPPI Vývoj a implementace nových modulů a zefektivnění stávajících procesů ve společnosti JIRI MODELS, reg. č. 2.2 ITP03/970