Kariéra

Rozšiřujeme tým a hledáme kadidáty/kandidátky s výrazným talentem a chutí dělat s námi svět barevnější:

Samostatná účetní

Náplň práce:

  • kompletní vedení podvojného účetnictví
  • účtování vydaných a přijatých faktur
  • zodpovědnost za kontrolu systému schvalování faktur (zajištění schvalování)
  • kontrolní hlášení a přiznání k DPH, včetně souhrnného hlášení a kontrolního výkazu, dále DPPO a ostatních daní dle potřeb společnosti
  • příprava podkladů pro audit společnosti
  • provádění inventur
  • evidence pracovních smluv a personální agendy
  • administrativa dotací EU

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání – ekonomika, účetnictví (VŠ výhodou)
  • výhodou je praxe ve finančním účetnictví na obdobné pozici
  • zkušenosti s nesením přímé a plné zodpovědnosti za účetní agendu
  • znalost českých účetních standardů, zkušenost se zpracováváním DPH a se zodpovědností za vedení kompletní účetní agendy firmy (včetně závěrek)
  • oceníme základní znalost anglického jazyka
  • uživatelskou znalost práce na PC včetně Excelu
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • spolehlivost a schopnost řešit problémy samostatně
  • pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • 29 let zkušeností v oboru
  • zázemí stabilní české firmy
  • samostatnou a různorodou práci
  • moderní kanceláře a zázemí v Technologickém centru Písek http://tcpisek.cz/pronajem-prostor/tcp-vladislavova-250/
  • motivující zajímavé finanční ohodnocení s podílem na výsledcích
  • vzdělávací kurzy, školení
  • sleva na firemní výrobky

Prosíme o zaslání životopisu na email info@jirimodels.com

V případě, že budete vybrán/a do výběrového řízení, kontaktujeme Vás osobně e-mailem či telefonicky.

Junior Nákupčí

  • komunikace s dodavateli, převážně zahraničními
  • porovnávání nákladů a cenové vyjednávání s dodavateli
  • objednávání zboží
  • zodpovědnost za průběh nákupních objednávek
  • zajištění dopravy zboží
  • optimalizace stavu zásob

Požadujeme:

  • SŠ, případně VŠ vzdělání - ideálně s obchodním zaměřením
  • komunikační dovednosti
  • organizační schopnosti
  • schopnost vést obchodní schůzku, nákupní dovednosti
  • dobrá znalost anglického jazyka (mluvený i písemný projev)
  • spolehlivost, flexibilita a loajalita
  • uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • přátelské a otevřené prostředí
  • zdravotní volno / sickday
  • firemní akce

Redaktor grafiky / Kreativní manažer

Pracovní náplň:

  • tvorba nových publikací a výrobků pro děti (produktový a obalový design)
  • spolupráce a komunikace s externími grafickými designéry (projektové řízení)
  • práce se světovými i lokálními licencemi (Walt Disney, Mimoni, Star Wars, Krtek aj.)

Požadujeme:

  • uživatelskou znalost grafických programů Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign
  • komunikační a organizační schopnosti
  • znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
  • schopnost samostatně kreativního myšlení
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • nadstandardní znalost práce s PC
  • pečlivost
  • zkušenosti s technickou redakční prací jsou výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • seberealizaci prostřednictvím samostatné a kreativní práce
  • příjemné pracovní prostředí
  • mladý kolektiv
  • jistotu stabilního zaměstnavatele
  • prostor pro osobní a profesní rozvoj, uplatnění potenciálu
  • HPP, rozšiřujeme tým, čili nástup ihned, příp. dohodou

místo výkonu práce: Písek

Prosíme o zaslání životopisu s odkazem na Vaše portfolio nebo přiložení portfolia ve formátu pdf na email info@jirimodels.com

V případě, že budete vybrán/a pro další kola výběrového řízení, kontaktujeme Vás osobně e-mailem či telefonicky.

Brigádník do skladu

Nabízíme možnost dlouhodobé i krátkodobé brigádní práce v oblasti manipulace a kompletace zboží ve skladu.

Kontakt:

Michaela Nováková
tel.: 380 425 603, 730 518 088

Vytvoření internetové stránky bylo spolufinancováno Evropskou unií v rámci projektu OPPI Vývoj a implementace nových modulů a zefektivnění stávajících procesů ve společnosti JIRI MODELS, reg. č. 2.2 ITP03/970