Kariéra

Rozšiřujeme tým a hledáme kandidáty/kandidátky s výrazným talentem a chutí dělat s námi svět barevnější

Obchodní zástupce

Hledáme nadšeného obchodního zástupce pro naše nakladatelství s více než třicetiletou tradicí.

Nadšení očekáváme na všech úrovních – z veselých a barevných výrobků, svěžího mladého kolektivu, občas ale také z tvrdé a někdy úmorné práce. Hledáme kolegu, který bere život jako výzvu a neustálé objevování nového, přičemž jeho dobrou náladu nezastaví ani občasné chmury kolegů či nafrněný zákazník.

Požadované vlastnosti, schopnosti a dovednosti:

  • Radost z komunikace s lidmi
  • Pracovitost
  • Nebojácnost
  • Loajalita
  • Kladný vztah k řízení automobilu a cestování
  • Smysl pro humor a nadhled
  • Vyladěné prodejní dovednosti

Naše očekávání a náplň práce:

  • Stát se součástí obchodního a marketingového týmu
  • Motivovat zákazníky k nákupu, tedy prodávat
  • Vyhledávat nové a rozvíjet stávající zákaznické vztahy, citlivě a chytře o ně pečovat
  • Administrativně zaštítit obchodní nabídky
  • Monitoring přiděleného teritoria co do konkurence, tak i příležitostí
  • Řešit reklamace a pohledávky v rámci přiděleného teritoria
  • Aktivně a čile se účastnit všech formálních i neformálních obchodních aktivit
  • Vesele a chytře komunikovat na veletrzích

Potřebná výbava:

  • SŠ vzdělání ideálně s obchodním zaměřením, případně ekonomickým
  • zkušenost s náplní nabízené pozice výhodou
  • uživatelská znalost MS Office také výhodou
  • Řidičský průkaz sk.B, výborné řidičské dovednosti
  • bezúhonnost

Nabídka:

  • prodej hezkého zboží
  • pozitivní pracovní atmosféra a pracovní kolektiv
  • zázemí stabilní přitom dynamicky se rozvíjející společnosti
  • firemní vůz s GPS systémem
  • firemní mobil, tablet
  • HPP, nástup - ihned, příp. dohodou
  • finanční ohodnocení s podílem na výsledcích
  • po zkušební době – sick days
  • po roce dovolenou navíc – v červenci a srpnu každý pátek volno
  • místo výkonu práce: kraj Karlovarský, Plzeňský, Ústecký a z části Středočeský
  • bydliště v okolí Rakovníka výhodou (vzhledem k přidělenému obchodnímu regionu)

Pošlete nám svoje CV a motivační dopis! V každém případě se ozveme a případně vás rádi pozveme na kávu a na kus řeči.

Manažer grafických projektů

Pozor, rozšiřujeme náš kreativní tým! Nabízíme ojediněle kreativní pozici v jihočeském regionu.

Vydáváme dětské knihy, samolepkové knížky a omalovánky. Spolupracujeme se světovými licensory jako jsou Disney, Peppa Pig, Paw Patrol nebo Harry Potter. Rovněž vyvíjíme originální tituly ve spolupráci s mezinárodními ilustrátory.

Hledáme posilu – šikovného manažera grafických projektů nebo manažerku, který/á má nápady, představivost a je komunikativní. Znalost grafických programů je podmínkou. Zkušenosti při tvorbě knih, časopisů nebo tiskovin jsou přínosem.

Pracovní náplň:

  • tvorba nových publikací a výrobků pro děti (produktový a obalový design)
  • spolupráce a komunikace s kolegy ve vývojovém oddělení
  • práce se světovými licensemi a ilustracemi
  • spolupráce a komunikace s externími grafiky

Požadujeme:

  • vynikající znalost grafických programů Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign
  • kreativitu, invenci, smysl pro detail, pečlivost, samostatnost a komunikativnost
  • znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
  • zkušenosti s technickou redakční prací jsou výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • pečlivé zaškolení
  • práce na úspěšných produktech pro děti
  • skvělé kolegy
  • do práce se u nás budete těšit
  • podíl na zisku firmy
  • po zkušební době sick days a po roce pátý týden dovolené
  • dobrou dostupnost pracoviště
  • výhodné mobilní tarify
  • pružnou pracovní dobu
  • dotované stravování
  • …a samozřejmě práci u grafického počítače s kalibrovaným monitorem a nejnovějšími verzemi Adobe

Důležité:

  • nabízená pozice je na hlavní pracovní poměr (HPP) s nástupem ihned (případně dohodou)
  • na tuto pozici nejsou možné výjímky zkráceného úvazku nebo práce z domova
  • místo výkonu práce: Písek

Samostatná účetní

Vydáváme dětské knihy, samolepkové knížky a omalovánky. Spolupracujeme se světovými licensory zastupující postavičky Walt Disney, Prasátko Pepina, Tlapková patrola nebo Harry Potter. Rovněž vyvíjíme originální tituly ve spolupráci s mezinárodními ilustrátory.

Místo výkonu práce:     Písek

  • kompletní vedení podvojného účetnictví
  • účtování vydaných a přijatých faktur
  • zodpovědnost za schvalování faktur
  • kontrolní hlášení a přiznání k DPH, včetně souhrnného hlášení a kontrolního výkazu, dále DPPO a ostatních daní dle potřeb společnosti
  • intrastat
  • agenda banky
  • agenda majetku
  • příprava podkladů pro audit společnosti
  • provádění inventur
  • evidence pracovních smluv a personální agendy

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání – ekonomika, účetnictví (VŠ výhodou)
  • výhodou je praxe ve finančním účetnictví na obdobné pozici
  • zkušenosti s nesením přímé a plné zodpovědnosti za účetní agendu
  • znalost českých účetních standardů, zkušenost se zpracováváním DPH a se zodpovědností za vedení kompletní účetní agendy firmy (včetně závěrek)
  • oceníme základní znalost anglického jazyka
  • uživatelskou znalost práce na PC včetně Excelu
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • spolehlivost a schopnost řešit problémy samostatně
  • pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • hezké prostředí Business Center Písek http://www.bcpisek.cz/
  • po zkušební době - sick days

Důležité:

  • nabízená pozice je na hlavní pracovní poměr
  • na tuto pozici nejsou možné výjimky zkráceného úvazku nebo práce z domova

Brigádník do skladu

Nabízíme možnost dlouhodobé i krátkodobé brigádní práce v oblasti manipulace a kompletace zboží ve skladu.

Kontakt:

Michaela Nováková
tel.: 380 425 603, 730 518 088

Vytvoření internetové stránky bylo spolufinancováno Evropskou unií v rámci projektu OPPI Vývoj a implementace nových modulů a zefektivnění stávajících procesů ve společnosti JIRI MODELS, reg. č. 2.2 ITP03/970