Kariéra

Rozšiřujeme tým a hledáme kadidáty/kandidátky s výrazným talentem a chutí dělat s námi svět barevnější:

Referent zákaznického servisu

Náplň práce:

  • práce s prodejními objednávkami
  • práce s kartami a cenami zboží v informačním systému
  • správa listingu u klíčových zákazníků
  • administrativa spojená s licencemi
  • evidence smluv s klíčovými zákazníky
  • zajišťování přepravy v rámci ČR
  • základní reporting obchodních výsledků

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • zkušenosti v oboru administrativy, logistiky, zákaznického servisu
  • znalost práce na uživatelské úrovni MS Excel, MS Word, ochota učit se nové IS
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • proaktivní přístup k práci
  • analytické schopnost, orientace na detail
  • znalost anglického jazyka na úrovni B1

Nabízíme:

  • 29 let zkušeností v oboru
  • zázemí stabilní české firmy
  • klíčová pozice ve firmě
  • samostatnou a různorodou práci
  • moderní kanceláře a zázemí v Technologickém centru Písek http://tcpisek.cz/pronajem-prostor/tcp-vladislavova-250/
  • motivující zajímavé finanční ohodnocení s podílem na výsledcích
  • vzdělávací kurzy, školení
  • zdravotní volno / sickday
  • firemní akce
  • stravenky
  • HPP, nástup - ihned, příp. dohodou

Prosíme o zaslání životopisu na email info@jirimodels.com

V případě, že budete vybrán/a do výběrového řízení, kontaktujeme Vás osobně e-mailem či telefonicky.

Key Account Manager - Export

  • tvorba obchodních nabídek
  • návrh obchodních řešení na míru zákazníkovi
  • aktivní komunikace se stávajícími zahraničními zákazníky a rozvoj vztahů
  • navazování a budování nových obchodních vztahů
  • průzkum trhu na svěřeném teritoriu
  • návrh obchodního plánu a sledování jeho plnění
  • vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí
  • pravidelné služební cesty do zahraničí
  • účast na největších světových veletrzích v oboru - Hongkong, Německo, Itálie (aktuálně 5 mezinárodních výstav ročně)

Požadujeme:

  • obchodní i analytické myšlení
  • komunikační dovednosti
  • schopnost vést obchodní schůzku, prodejní dovednosti
  • výborná znalost anglického jazyka (mluvený i písemný projev – min. B2), další cizí jazyk výhodou
  • ochota cestovat
  • spolehlivost, flexibilita a loajalita

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení (bonusy/prémie)
  • sleva na firemní výrobky
  • přátelské a otevřené prostředí
  • stravenky

Prosíme o zaslání životopisu na email info@jirimodels.com

Redaktor/ka grafiky, DTP

Rozšiřujeme náš kreativní tým! Nabízíme manažerskou a zároveň kreativní pozici v jihočeském regionu.

Znalost Adobe, DTP a anglického jazyka podmínkou, manažerské zkušenosti výhodou.

Pracovní náplň:

  • tvorba nových publikací a výrobků pro děti (produktový a obalový design)
  • spolupráce a komunikace s externími grafickými designéry (projektové řízení)
  • práce se světovými i lokálními licencemi (Walt Disney, Mimoni, Star Wars, Krtek aj.)

Požadujeme:

  • uživatelskou znalost grafických programů Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign
  • komunikační a organizační schopnosti
  • znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
  • schopnost samostatně kreativního myšlení
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • nadstandardní znalost práce s PC
  • pečlivost
  • zkušenosti s technickou redakční prací jsou výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • seberealizaci prostřednictvím samostatné a kreativní práce
  • příjemné pracovní prostředí
  • mladý kolektiv
  • jistotu stabilního zaměstnavatele
  • prostor pro osobní a profesní rozvoj, uplatnění potenciálu
  • HPP, rozšiřujeme tým, čili nástup ihned, příp. dohodou

místo výkonu práce: Písek

Prosíme o zaslání životopisu s odkazem na Vaše portfolio nebo přiložení portfolia ve formátu pdf na email info@jirimodels.com

V případě, že budete vybrán/a pro další kola výběrového řízení, kontaktujeme Vás osobně e-mailem či telefonicky.

Brigádník do skladu

Nabízíme možnost dlouhodobé i krátkodobé brigádní práce v oblasti manipulace a kompletace zboží ve skladu.

Kontakt:

Michaela Nováková
tel.: 380 425 603, 730 518 088

Vytvoření internetové stránky bylo spolufinancováno Evropskou unií v rámci projektu OPPI Vývoj a implementace nových modulů a zefektivnění stávajících procesů ve společnosti JIRI MODELS, reg. č. 2.2 ITP03/970