Kariéra

Rozšiřujeme tým a hledáme kadidáty/kandidátky s výrazným talentem a chutí dělat s námi svět barevnější:

Senior Project Manager/Šéfredaktor

Nehledáme zamrzlého brouka bez fantazie, nikoho kdo stojí a čeká na signál, aby mu někdo řekl, kterou nohou má vykročit. Hledáme někoho, kdo chce stát v čele kreativního týmu, motivovat ho a udávat tempo a směr. Někoho, kdo je komunikativní a otevřený novým cestám, trendům a lidem, protože pracujeme v týmu a společně tak děláme svět barevnější…

Staň se spolutvůrcem titulů a produktů pro děti a spolupracuj s největšími světovými licencemi!

Co bude Tvým úkolem?

  • vést tým kreativních manažerů, motivovat je a udržovat v pozitivní náladě a dobré formě
  • podílet se na tvorbě formy a obsahu titulů/produktů
  • rozdělovat a vést jednotlivé projekty tak, aby byly dokončeny včas a podle zadání
  • podílet se na marketingových aktivitách
  • předkládat návrhy řešení projektů a vést jejich realizaci

Jaké musíš mít dovednosti a znalosti?

  • kreativní myšlení i přístup
  • cit pro dětskou tvorbu
  • zkušenost s vedením, byť malého týmu nebo externistů
  • vzdělání nebo praxe v oboru výhodou, ale ne podmínkou
  • zkušenost s Adobe velmi vítána
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenost s marketingem výhodou

Můžeme Ti nabídnout

  • seberealizaci prostřednictvím samostatné a kreativní práce
  • mimořádně atraktivní a ojedinělou pozici v rámci regionu
  • naučíme Tě pracovat se světovými licenčními partnery, v souladu s jejich požadavky
  • výborné technické zázemí na platformě PC
  • zaškolování a práce vždy s nejnovějšími verzemi Adobe
  • příjemné pracovní prostředí
  • mladý kolektiv
  • jistotu stabilního zaměstnavatele
  • HPP, rozšiřujeme tým, čili nástup okamžitě nebo dohodou

Prosíme o zaslání životopisu s odkazem na Vaše portfolio nebo přiložení portfolia ve formátu pdf na email info@jirimodels.com

V případě, že budete vybrán/a pro další kola výběrového řízení, kontaktujeme Vás osobně e-mailem či telefonicky.

Key Account Manager - Export

Náplň práce:

  • tvorba obchodních nabídek
  • návrh obchodních řešení na míru zákazníkovi
  • aktivní komunikace se stávajícími zahraničními zákazníky a rozvoj vztahů
  • navazování a budování nových obchodních vztahů
  • průzkum trhu na svěřeném teritoriu
  • návrh obchodního plánu a sledování jeho plnění
  • vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí
  • pravidelné služební cesty do zahraničí
  • účast na největších světových veletrzích v oboru - Hongkong, Německo, Itálie (aktuálně 5 mezinárodních výstav ročně)

Požadujeme:

  • obchodní i analytické myšlení
  • komunikační dovednosti
  • schopnost vést obchodní schůzku, prodejní dovednosti
  • výborná znalost anglického jazyka (mluvený i písemný projev – min. B2), další cizí jazyk výhodou
  • ochota cestovat
  • spolehlivost, flexibilita a loajalita

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české firmy
  • samostatnou a různorodou práci
  • motivující mzdové ohodnocení (bonusy/prémie)
  • sleva na firemní výrobky
  • přátelské a otevřené prostředí
  • stravenky
  • vzdělávací kurzy, školení
  • zdravotní volno / sickday
  • firemní akce

Prosíme o zaslání životopisu na email info@jirimodels.com

V případě, že budete vybrán/a do výběrového řízení, kontaktujeme Vás osobně e-mailem či telefonicky.

Graphic Designer / Kreativní manažer

Hledáme posilu do našeho stávajícího týmu na HPP! Pokud i Ty hledáš práci, která bude kreativní, nebude nudit, a kde dostaneš prostor pro své nápady, pak už teď jsi náš!

  • tvořit grafické návrhy světových i lokálních licencí (Walt Disney, Mimoni, Prasátko Peppa, Krtek aj.)
  • tvořit marketingové materiály v rámci společnosti JIRI MODELS a.s.
  • příležitostně spolupracovat a případně koordinovat externí grafiky
  • budeš zodpovědný za předtiskovou přípravu
  • pracovat v týmu

  • cit pro dětskou grafiku
  • vzdělání/profi zkušenost se zaměřením na polygrafii či grafiku
  • práce v Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator bude Tvým denním chlebem
  • naučíme Tě pracovat v týmu
  • naučíme Tě pracovat se světovými licenčními partnery, v souladu s jejich požadavky
  • 3D programy, webdesign výhodou

  • tvorbu dětské grafiky na mezinárodní úrovni
  • zaškolování a práce vždy s nejnovějšími verzemi Adobe

místo výkonu práce: Písek

Prosíme o zaslání životopisu s odkazem na Vaše portfolio nebo přiložení portfolia ve formátu pdf na email info@jirimodels.com

Brigádník do skladu

Nabízíme možnost dlouhodobé i krátkodobé brigádní práce v oblasti manipulace a kompletace zboží ve skladu.

Kontakt:

Michaela Nováková
tel.: 380 425 603, 730 518 088

Vytvoření internetové stránky bylo spolufinancováno Evropskou unií v rámci projektu OPPI Vývoj a implementace nových modulů a zefektivnění stávajících procesů ve společnosti JIRI MODELS, reg. č. 2.2 ITP03/970