Kariéra

Rozšiřujeme tým a hledáme kandidáty/kandidátky s výrazným talentem a chutí dělat s námi svět barevnější

Obchodní zástupce

Hledáme nadšeného obchodního zástupce pro naše nakladatelství s třicetiletou tradicí.

Nadšení očekáváme na všech úrovních – z veselých a barevných výrobků, svěžího mladého kolektivu, občas ale také z tvrdé a někdy úmorné práce. Hledáme kolegu, který bere život jako výzvu a neustálé objevování nového, přičemž jeho dobrou náladu nezastaví ani občasné chmury kolegů či nafrněný zákazník.

Požadované vlastnosti, schopnosti a dovednosti:

  • Radost z komunikace s lidmi
  • Pracovitost
  • Nebojácnost
  • Loajalita
  • Kladný vztah k řízení automobilu a cestování
  • Smysl pro humor a nadhled
  • Vyladěné prodejní dovednosti

Naše očekávání a náplň práce:

  • Stát se součástí obchodního a marketingového týmu
  • Motivovat zákazníky k nákupu, tedy prodávat
  • Vyhledávat nové a rozvíjet stávající zákaznické vztahy a citlivě a chytře o ně pečovat
  • Administrativně zaštítit obchodní nabídky
  • Monitoring přiděleného teritoria co do konkurence, tak i příležitostí
  • Řešit reklamace a pohledávky v rámci přiděleného teritoria
  • Aktivně a čile se účastnit všech formálních i neformálních obchodních aktivit
  • Vesele a chytře komunikovat na veletrzích

Nutná výbava:

  • SŠ vzdělání ideálně s obchodním zaměřením, případně ekonomickým
  • zkušenost s náplní nabízené pozice výhodou
  • uživatelská znalost MS Office také výhodou
  • Řidičský průkaz sk.B, výborné řidičské dovednosti
  • bezúhonnost

Nabídka:

  • zázemí stabilní přitom dynamicky se rozvíjející společnosti
  • pozitivní pracovní atmosféra
  • firemní vůz s GPS systémem
  • HPP, nástup - ihned, příp. dohodou
  • místo výkonu práce: kraj Karlovarský, Plzeňský, Ústecký a z části Středočeský

Pošlete nám svoje CV a motivační dopis! V každém případě se ozveme a případně vás rádi pozveme na kávu a na kus řeči.

Brigádník do skladu

Nabízíme možnost dlouhodobé i krátkodobé brigádní práce v oblasti manipulace a kompletace zboží ve skladu.

Kontakt:

Michaela Nováková
tel.: 380 425 603, 730 518 088

Vytvoření internetové stránky bylo spolufinancováno Evropskou unií v rámci projektu OPPI Vývoj a implementace nových modulů a zefektivnění stávajících procesů ve společnosti JIRI MODELS, reg. č. 2.2 ITP03/970