Apple prodá až 22 milionů iPadů za 4. čtvrtletí

JIRI MODELS a.s. - Apple prodá až 22 milionů iPadů za 4. čtvrtletí    Podle jednoho analytika, který se většinou nemýlí, prodá Apple za 4. čtvrtletí až 21.9 milionů iPadů.
Podle jednoho analytika, který se většinou nemýlí, prodá Apple za 4. čtvrtletí až 21.9 milionů iPadů. Předpokládá, že iPad bude následovat podobný růst prodeje, jako zažil iPhone v roce 2010. Toho se v 2. čtvrtletí 2010 prodalo 8,4 milionů a ve čtvrtém 16,2 milionů - to dělá 93% nárůst prodeje. V úvahu bere i meziroční nárůst iPadu ve výši 183%. Apple za 3. čtvrtletí prodal 9,25 milionů iPadů a to měl problém s uspokojením poptávky.
Vytvoření internetové stránky bylo spolufinancováno Evropskou unií v rámci projektu OPPI Vývoj a implementace nových modulů a zefektivnění stávajících procesů ve společnosti JIRI MODELS, reg. č. 2.2 ITP03/970