Kariéra

Významné nakladatelství JIRI MODELS a.s., působící více než 30 let na mezinárodním trhu, s ročním obratem 160 mil. Kč, hledá vhodné kandidáty s chutí podílet se na dalším rozvoji společnosti. Společnost vydává dětské knihy, samolepkové knížky a omalovánky. Spolupracuje se světovými licensory jako jsou Disney, Peppa Pig, Paw Patrol nebo Harry Potter. Rovněž vyvíjí originální tituly ve spolupráci s mezinárodními ilustrátory.

JIRI MODELS a.s. v tuto chvíli obsazuje následující pozice:

Manažer grafických projektů

Hledáme šikovného grafika nebo grafičku, který/á má nápady, představivost a je kreativní. Výborná znalost grafických programů podmínkou.

Pracovní náplň:

  • tvorba nových publikací a výrobků pro děti (produktový a obalový design)
  • spolupráce a komunikace s kolegy ve vývojovém oddělení
  • práce se světovými licencemi a ilustracemi

Požadujeme:

  • vynikající znalost grafických programů Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign
  • kreativitu, invenci, smysl pro detail, pečlivost, samostatnost a komunikativnost
  • znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
  • zkušenosti s technickou redakční prací jsou výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • 30 let zkušeností v oboru
  • zázemí stabilní české firmy s úspěšnými produkty pro děti
  • samostatnou a různorodou práci u grafického počítače s kalibrovaným monitorem a nejnovějšími verzemi Adobe
  • moderní kanceláře a zázemí v Technologickém centru Písek
  • zajímavé finanční ohodnocení s podílem na výsledcích
  • vzdělávací kurzy
  • slevu na firemní výrobky
  • přátelské a otevřené prostředí
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • občerstvení na pracovišti
  • po zkušební době sick days a po roce volné pátky v letních měsících
  • výhodné mobilní tarify
  • firemní akce

Důležité:

  • nabízená pozice je na hlavní pracovní poměr (HPP) s nástupem ihned (případně dohodou)
  • místo výkonu práce: Písek

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem. Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: novakova@jirimodels.com

Asistent nákupu (HPP)

Hledáme posilu do nákupního oddělení.

  • komunikace s dodavateli, převážně zahraničními
  • porovnávání nákladů a cenové vyjednávání s dodavateli
  • výběr nových dodavatelů
  • poptávaní a vyjednávání nákupní ceny v rámci vývoje produktu
  • řízení a zodpovědnost za plnění předvýrobních projektů a úkolů s nimi spojených
  • testování produktu dle platných norem
  • řízení a zodpovědnost za platnost certifikátů firem, s kterými společnost spolupracuje
  • komunikace a úzká spolupráce s vývojovým oddělením
  • komunikace s celním úřadem
  • tvorba technické dokumentace a prohlášení o shodě

Požadujeme:

  • SŠ, případně VŠ vzdělání – ideálně s obchodním zaměřením
  • komunikační dovednosti
  • organizační schopnosti
  • schopnost vést obchodní schůzku, nákupní dovednosti
  • umět řešit krizové situace
  • dobrou znalost anglického jazyka (mluvený i písemný projev)
  • spolehlivost, flexibilitu a loajalitu
  • uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme:

  • samostatnou a různorodou práci

Důležité:

  • termín nástupu: ihned

Skladník

Hledáme šikovného kolegu do naše skladu.

  • příjem, skladování a výdeje materiálu a výrobků
  • příprava zboží k expedici
  • expedice zboží
  • nakládka a vykládka kamionů
  • příjem a kontrola zboží z vratek
  • montáž stojanů
  • zaúčtování příjmů, transferů a výdeje zboží v podnikovém informačním systému
  • dohled nad prací brigádníků
  • komunikace s dopravci
  • potvrzovaní dokumentů k zásilce

Požadujeme:

  • SOU
  • základy práce na PC
  • fyzickou zdatnost, časová flexibilita, rychlost
  • organizační a komunikační dovednosti
  • manuální zručnost
  • oprávnění k řízení VZV výhodou, není podmínkou
  • spolehlivost, zodpovědnost, zručnost
  • aktivní přístup k řešení problémů, týmová práce

Nabízíme:

  • Bonusy/prémie

Důležité:

  • jedná se pouze o jednosměnný provoz

Brigádník do skladu

Nabízíme možnost dlouhodobé i krátkodobé brigádní práce v oblasti manipulace a kompletace zboží ve skladu.

Kontakt:

Michaela Nováková
tel.: 380 425 603, 730 518 088